DLACZEGO MY

Zastanawiasz się, czy TwójKurier to na pewno dobry wybór? Pomożemy Ci rozwiać wątpliwości.

DOTRZEMY WSZĘDZIE

Koniec z dziwnymi spojrzeniami pań w pocztowych okienkach, które nie są pewne, czy Dublin to miasto, czy dzielnica. Nasi kurierzy odbiorą i dostarczą przesyłkę w każde miejsce w Polsce i w Irlandii. I jeśli piszemy każde, to naprawdę mamy to na myśli!

OD DRZWI DO DRZWI

Proces nadawania paczki jest u nas bajecznie prosty: wystarczy telefon lub e-mail oraz wypełnienie krótkiego formularza i… to wszystko. Wyślemy kuriera pod wskazany przez Ciebie adres po odbiór przesyłki, dlatego nie musisz nigdzie samemu chodzić i stać godzinami w kolejkach, a paczka zostanie przewieziona na miejsce odbioru terminowo.

TANIO I WYGODNIE

To nie czcze przechwałki: jesteśmy firmą, która skutecznie łączy świadczenie tanich usług transportowych i przewozowych z ich wysoką jakością. Dla Klienta oznacza to pełną wygodę: po wypełnieniu formularza i nadaniu przesyłki nie musi się już o nic martwić.

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

Realizowane przez nas usługi przewozowe są odpowiednio ubezpieczone, więc nadając paczkę masz pewność, że w razie jakichkolwiek uszkodzeń otrzymasz odszkodowanie. Dodatkowo sprawdzamy osobno każdą przesyłkę, dopuszczając do przewozu tylko te, które są odpowiednio zapakowane. Dzięki temu odsetek reklamacji z tytułu uszkodzenia paczek wynosi mniej niż 1%!

KLAROWNE WARUNKI USŁUGI

Nie zadręczamy swoich klientów długimi regulaminami z prawniczym bełkotem. Stawiamy jasne warunki świadczonych przez nas usług, bez żadnych haczyków i ukrytych kosztów. Płacisz tylko za to, co zamawiasz.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Jeśli chcesz sprawdzić, gdzie w danej chwili znajduje się nadana przez Ciebie paczka, nie musisz już wydzwaniać do biur obsługi klienta, czy niecierpliwie oczekiwać na e-maile z informacją. Wystarczy, że skorzystasz z naszego internetowego systemu śledzenia przesyłek. I możesz to zrobić o każdej porze dnia i nocy z dowolnego miejsca na świecie.

JESTEŚMY ZAWSZE DLA KLIENTA

W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań, zawsze chętnie udzielimy szczegółowych odpowiedzi, wyjaśnimy niejasności lub podpowiemy, w jaki sposób właściwie zapakować paczkę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno internetowo (formularz kontaktowy na stronie), jak i telefonicznie.