Przeprowadzki wagowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy czasem zmieniają miejsce swojego zamieszkania z Polski na Irlandię lub z Irlandii na Polskę, oferujemy profesjonalną pomoc w jej zorganizowaniu, świadcząc wysokiej jakości usługi przewozowe.

Posiadamy w swojej ofercie dwie opcje transportu przeprowadzki dlatego każdy z naszych klientów znajdzie najlepszą opcję dla siebie.

Przeprowadzki wagowe Polska Irlandia

Przeprowadzki wagowe to idealne rozwiązanie dla osób posiadających swoje rzeczy w kartonach o standardowych wymiarach oraz kształtach. Taki typ przeprowadzki nie sprawdzi się natomiast do transportu rzeczy dużych gabarytowo, takich jak stół czy kanapa.

W przypadku przeprowadzki wagowej waga przesyłek jest sumowana i na podstawie łącznej wagi ustalana jest cena transportu przeprowadzki.

  • Zarówno w przypadku przeprowadzki przestrzennej jak i wagowej usługa od początku do końca wykonywana jest przez naszych pracowników.
  • Nie korzystamy wówczas z podwykonawców, dzięki temu mamy pewność, że Państwa rzeczy są bezpieczne.
  • Przeprowadzki zarówno w Polsce jak i w Irlandii odbieramy w każdym tygodniu od wtorku do czwartku w godzinach 9-22.00
  • Kierowca zawsze kontaktuje się wcześniej telefonicznie w dniu odbioru przeprowadzi i ma to miejsce ok 30-60 min przed planowanym przybyciem.

Szczegółowy cennik tego serwisu znajdziecie Państwo tutaj.