Przeprowadzki przestrzenne

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy czasem zmieniają miejsce swojego zamieszkania z Polski na Irlandię lub z Irlandii na Polskę, oferujemy profesjonalną pomoc w jej zorganizowaniu, świadcząc wysokiej jakości usługi przewozowe.

Posiadamy w swojej ofercie dwie opcje transportu przeprowadzki dlatego każdy z naszych klientów znajdzie najlepszą opcję dla siebie.

Przeprowadzki przestrzenne Polska Irlandia

Przeprowadzka przestrzenna jest dedykowana osobom które mają do przewiezienia dużo rzeczy o nieregularnych kształtach, np. meble, lodówki,kanapy, drzwi itp.
W celu transportu tego typu rzeczy wynajmowana jest odpowiednia przestrzeń ładunkowa, a klient płaci za liczbę metrów sześciennych, które zajmą ostatecznie wszystkie jego rzeczy w samochodzie.
Możliwe jest wykupienie przestrzeni całego lub połowy auta, jak również kilku m3.

  • Zarówno w przypadku przeprowadzki przestrzennej jak i wagowej usługa od początku do końca wykonywana jest przez naszych pracowników.
  • Nie korzystamy wówczas z podwykonawców, dzięki temu mamy pewność, że Państwa rzeczy są bezpieczne.
  • Przeprowadzki zarówno w Polsce jak i w Irlandii odbieramy w każdym tygodniu od wtorku do czwartku w godzinach 9-22.00
  • Kierowca zawsze kontaktuje się wcześniej telefonicznie w dniu odbioru przeprowadzi i ma to miejsce ok 30-60 min przed planowanym przybyciem.

Szczegółowy cennik tego serwisu znajdziecie Państwo tutaj.

Polecamy sprawdzić również: Przeprowadzki wagowe Polska Irlandia.